Náhradné diely

Renault Kestler Vám poskytuje širokú škálu náhradných dielov priamo zo svojich skladov kde sú ihneď k dispozícii, ako aj možnosť dodania náhradných dielov z rozšírenej ponuky Centrálneho skladu v Györi, odkiaľ vďaka elektronickému prepojeniu vieme dostupné náhradné diely dodať v priebehu 24 hodín.

renault-service-revision-hd.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Originálne náhradné diely Renault

Máme pre Vás skladom viac ako 3000 referencií originálnych náhradných dielov Renault. Pokiaľ Vami požadovaný diel nemáme skladom, vo väčšine prípadov sme schopní ho dodať do 48 hodín z nášho centrálneho skladu.

Viac informácií

motrio.jpg

Náhradné diely Motrio

Doplňujúce rad cenovo zaujímavých dielov určená pre staršie modely vozidiel Renault. Technické požiadavky na náhradné diely Motrio, stanovené spoločnosťou Renault, boli vypracované tak, aby plne uspokojili želania a požiadavky majiteľov starších automobilov. Motrio je ekonomickou a bezpečnou voľbou.

Viac informácií

originalni-prislusenstvi.jpg

Originálne príslušenstvo Renault

Ponuka zahŕňa široký sortiment kobercov, poťahov, strešných nosičov, ťažných zariadení, okrasných krytov kolies a mnohých iných doplnkov, ktoré boli navrhnuté a vyrobené v súlade s bezpečnostnými a štylistickými požiadavkami výrobcu vozidiel Renault.

Viac informácií

butik.jpg

Butik Renault

V ponuke Butik Renault nájdete hračky, textilný tovar aj darčekové predmety s tématikou Renault, Renault Sport alebo Renault F1.

Viac informácií

renault-service-entretien-securite-pneumatique-001.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg

Pneumatiky

Dodávame a montujeme pneumatiky všetkých typov a značiek. Našim zákazníkom tiež ponúkame uskladnenie ich pneu.

Viac informácií

defend.jpg

Zabezpečenie

Pre Váš kľud a výhodnejšie poistenie vášho vozidla ponúkame predaj a montáž zabezpečovacích zariadení značky Defend Lock.

Viac informácií

autoradia.jpg

Autorádia

V našej ponuke je ďalej široký sortiment autorádií, DVD systémov a GPS navigácií do automobilov od mnohých renomovaných výrobcov.

Viac informácií