CAPTUR E-TECH FULL HYBRID

100% nový, 100% CAPTUR

nová verzia E-Tech full hybrid

OBJAVTE RENAULT CAPTUR E-TECH FULL
HYBRID

verzia s podmanivým dizajnom

Captur prichádza s obdivuhodnou verziou E-Tech Engineered v prevedení hybrid.

Jeho jedinečná osobnosť vynikne vďaka mriežke chladiča a lesklej čiernej zadnej lište. Zlaté prvky na difúzore F1® podčiarkujú jeho dynamický štýl v kontraste s lakom sivá cassiopée. 

Na ľavej strane sa nachádza exkluzívne označenie E-Tech a na zadnej strane je čierno-zlatý znak E-Tech. Rovnako odvážny štýl si užijete aj vnútri s emblémom E-Tech na volante a lesklou čiernou palubnou doskou so zlatými prvkami, ktoré ladia so sedadlami. Dizajn, ktorý vám umožní cestovať štýlovo.

a42944d8bd.webp

VYBERTE SI TÚ SPRÁVNU POHONNÚ
JEDNOTKU E-TECH

Captur je k dispozícii aj vo verzii hybrid. Objavte výhody našej
elektrifikovanej jednotky E-Tech. 

f93d20fc7c.webp

všetky výhody elektrického pohonu so všestrannosťou hybridu

Výhodou hybridného pohonu je jeho všestrannosť pre použitie na každodenné jazdenie aj dlhé cestovanie. Naviac nemusíte meniť svoje návyky a nabíjať zo siete, pretože batéria sa dobíja buď rekuperačným brzdením alebo motorom.

Tichý, pohodlný, so skvelou odozvou... Captur E-Tech full hybrid ponúka 2 elektromotory v kombinácii so spaľovacím motorom pre dosiahnutie kombinovaného výkonu 145 konských síl. S multimódovou automatickou prevodovkou si môžete vychutnať každú jazdu, podstatne znížiť emisie CO2 a mať pod kontrolou spotrebu paliva svojho vozidla.